A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/website/andr.sk/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Input.php

Line Number: 286

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/website/andr.sk/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Andr.sk - Úvodná stránka
X

Prihlásenie

E-mail: Heslo:
  • Jedinečná možnosť ako
    Precestovať svet a zarobiť
    ..je to jednoduché a spolahlivé..
  • Ak nájdeš v živote cestu bez prekážok,
    určite nevedie nikam.
    - Maxim Gorkij

Tipy na zaujímave destinácie

South Africa

Kruger National Park

Národný Park Kruger je najstarší africký park. Bol vyhlásený v roku 1902 a dnes je najnavštevovanejšou a najznámejšou prídodnou zaujímavosťou Južnej Afriky. Vyskytuje sa tu viac ako 1000 druhov zvierat.  

 

 

 

Morocco

Casablanca

Najväčšie a najľudnatejšie mesto Maroka. To charakterizuje mesto Casablanca. V preklade znamená "biely dom". Meno dostalo mesto od Portugalcov, ktorý sa ho snažili získať. Hlavnú dominantu mesta predstavuje mešita marockého kráľa Hassana II.

Cabo Verde

Kapverdy

Kapverdské ostrovy sú skrytým pokladom v Atlantickom oceáne. Sú ideálnym miestom oddychu pri celoročne teplom mori. Ostrovy Boa Vista a Sal ponúkajú prírodu len málo dotknutú modernou civilizáciou. Fascinujúci podmorský svet a nekončiace pláže.

Victoria

Melbourne

Melbourne, druhé najväčšie mesto Austrálie, ktoré je najviac „európskym“ zo všetkých austrálskych miest. Melbourne je známe značnou imigráciu z Talianska a Grécka. Žije tu druhá najväčšia komunita Grékov na svete (po Aténach). Každý január sa tu koná tenisový turnaj Australian Open a v novembri jeden z najnámejších konských dostihov na svete Melbourne Cup Je to aj mesto módy a jedla.

South Australia

Adelaide

Adelaide má približne 1 miliónov obyvateľov. Nachádza sa na juhu Austrálie. Mesto je známe starostlivo udržiavanými ulicami a parkami a slnečným podnebím, ktoré blahodárne pôsobí na ľudskú psychiku.

New South Wales

Sydney

Sydney je najväčšie, najľudnatejšie a najznámejšie mesto v Austrálii. Mnohí hovoria, že jsa tu nachádza najkrajší prístav na svete. Najznámejšie miesta v Sydney sú Opera House a Harbour Bridge. Mesto je tiež známe vďaka vychýreným plážám.

Brasil

Rio de Janeiro

Je to najnavštevovajnešia turistická oblasť na južnej pologuli. Mesto je známe karnevalmi, sambou a nádhernými plážami s bielym pieskom. Rio stráži na vrchu Corcovado gigantická socha Ježiša Krista Vykpuiteľa. 

Peru

Machu Picchu

Známe aj ako Stratené mesto Inkov je mesto, ktoré vytvorili Inkovia, vo výške 2 430 m n. m. na horskom hrebeni nad údolím Urubamba v Peru asi 70 km severne od Cusca. V súčasnosti patrí Machu Picchu medzi najnavštevovanejšie miesta v Peru.

Ester Island

Veľkonočný ostrov

Na tomto najvýchodnejšom ostrove Polynézie, ktorý sa v miestnom jazyku nazýva Rapa Nui, by možno nebolo nič moc zvláštne, keby sa na ňom nenachádzali veľké a tajomné hlavy záhadných ľudí, ktoré boli vytvorené ešte kedysi v dávnych časoch.

Nevada

Las Vegas

Cvengot žetónov, šuchot dolárov, zvonce víťazných automatov. Drahé limuzíny priamo na chodníku, hollywoodske celebrity stretnete v reštaurácii na poháriku. Mesto hriechu a hazardu, otvorené 24 hodín denne. Las Vegas, stvorené pre Vás a vašu zábavu.

Florida

Miami

Miami je najväčšie mesto v juhovýchodnej časti Floridy a druhé najväčšie v celom štáte. Nachádza sa tu významný prístav a letisko, vďaka ktorým sa mu tiež hovorí brána do Ameriky. Turisti radi navštevjú svetoznámu Miami Beach. 

Canada

Ottawa

Ottawa je hlavné mesto Kanady. Mladé, čisté, mnohojazyčné mesto, plné života. Je kultúrnym aj intelektuálnym centrom Kanady. Rozhodne vo vás zanechá impozantný zážitok.

France

Pariž

Užite si deň plný zábavy v najznámejšom zábavnom parku sveta – Disneyland. Prejdite sa po Moulin Rouge, Notre Dame, spoznajte preslávený Paríž a jeho pamiatky z Eifelovej veže.

Croatia

Hvar

Hvar je jeden z desiatich najkrajších ostrovov sveta, skrýva príbeh neuveriteľného zrodenia prastarého vína ľudstva. Leto čo leto ho ochutnávajú tisícky slovenských dovolenkárov, netušiac, že pijú víno z vinohradov starých Grékov a Rimanov.

Malta

Valletta

Tých miest na Malte a konkrétne vo Vallette, ktoré stoja za to, je mnoho. Starobylé, no zároveň i moderné mesto uprostred Stredomoria toho ponúka naozaj veľa. Romantická atmosféra na vás čaká v tzv. Belvéderi Malty, v centre mesta. 

Malaysia

Kuala Lumpur

Je to veľkomesto v plnom slova zmysle a častokrát podceňované turistami. Ale keď raz vkročíte do Kuala Lumpur, strávite tu aj niekoľko dní.

Thailand

Koh Samui

Ostrov Koh Samui je turistmi veľmi obľúbený. Povrch ostrova je pomerne hornatý a veľkú časť územia pokrývajú zalesnené kopce a plantáže kaučukovníkov. I cez vysokú náštevnosť si ostrov zachoval mnohé zo svojich pôvodných krás. 

China

Čínsky múr

V dnešnej dobe je Veľký múr vnímaný ako jeden zo symbolov Číny. Od roku 1987 je Veľký čínsky múr na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. 

O nás

 Andr.sk je portál poskytujúci informácie o výhodnom cestovaní okolo sveta, návšteve akéhokoľvek raja na zemi, o cestovaní kombinovanom s podnikaním či recenziách na rôzne turistické destinácie. Okrem iného tu nájdete i užitočné tipy, osobné skúsenosti a hodnotenia našich klientov, ako aj motiváciu pre všetkých cestovania chtivých zbaliť kufre a vydať sa cestu plnú zážitkov.

 

Andr vznikol iniciatívou švajčiarskej spoločnosti Swiss Halley, ktorá sa zameriava primárne na online vyhľadávanie ubytovania. Swiss Halley je jedinou spoločnosťou na svete  využívajúcou multi-level marketing na účely cestovania. Spolupracuje s viac než 300 000 hotelmi, 3 000 dovolenkovými rezortmi a lyžiarskymi strediskami a ponúka možnosť absolvovať okružné plavby po všetkých moriach sveta.

 

Snažíme sa financie nevkladať do reklamy v médiách. Naše PR sa realizuje formou sieťového marketingu. Cestovatelia podnikajúci s Andr sú formou odmeňovania platení za šírenie nášho produktu a našich služieb.

 

Cieľom našich služieb je ukázať klientom cestu, ako si môžu splniť svoj sen a navštíviť i tie najvzdialenejšie miesta na zemi. Užiť si ich bez výčitiek svedomia, pretože v konečnom dôsledku budú zo svojej cesty len profitovať.

 

  

 

Ako to funguje?

 

 

Naša spoločnosť ponúka možnosť cestovať jednoduchšie, najmä vďaka využívaniu rôznych zliav u zazmluvnených partnerov, ktorých je po celom svete neúrekom.

 

Základným kameňom a pointou je referenčný program. Je jedno, aké médium propagácie si zvolíte. V súčasnosti, kedy existujú sociálne siete, blogové portály a rôzne iné informačné kanály, sú vaše možnosti neobmedzené. 

 

Referencie na dovolenku a odporúčania na našu spoločnosť môžete posúvať ďalej priateľom, rodine či známym pokojne len ústne. Je však iba na vašej šikovnosti, v akej miere a akými spôsobmi rozšírite vašu spokojnosť a naše meno.

 

 

 

 

Na výber máte 3 cestovateľské balíčky:

 

 

 

 

Basic Package

 

Basic Package je platný jeden rok. Sú v ňom zahrnuté zľavnené zájazdy, k dispozícii máte jeden voucher Halley Holidays a taktiež používanie rezervačného portálu (prelinkovať na rezervačný portál). S Basic balíčkom môžete zarábať a stáť vás bude 481,95 $.

Smart Package

 

Balíček Smart je platný 4 roky. Poskytneme vám k nemu 4 vouchery Halley Holidays, ako aj zľavu u našich partnerov. Samozrejmosťou je využívanie rezervačného portálu i získavanie príjmu. Jeho cena je 1 445,85 $.

Life Package

 

Balík Life Package poskytuje najviac výhod najmä z dôvodu nekonečného cestovania. Využitie zliav je v tomto prípade naveky. Jeho zakúpením získate od nás 7 voucherov Halley Holidays. V cene 3 373,65 $ je zahrnuté i získavanie príjmu a využívanie rezervačného portálu.

 

V ponuke máme ešte Online cestovnú kartu v hodnote 630 $, ktorá zahŕňa ročné využitie, zľavnené zájazdy a voľné používanie nášho rezervačného portálu.

 

Príbehy ľudí

Edita

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Jozef

Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum

Marcela

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer

Získajte ďalšie informácie

Chcete mať prístup k unikátnym informáciam alebo sa túžite k nám pridať? Dáme Vám moťnosť, nie je nič jednoduchšie

Zadajte Váše meno, e-mail a zaregistrujte sa. Následne Vás budeme kontaktovať.

Meno:
E-mail:
*Odoslaním súhlasíte s posielanim ponúk na uvedený e-mail